Zacznij zrzucać kilogramy już dziś!

Na zdrowie

 

Szybkie chudnięcie po 30 roku życia? To możliwe!

Jak? Już tłumaczymy.

Kiedy zwykła dieta i ćwiczenia nie pomagają, warto sięgnąć po wspomagacze, czyli składniki, które przyspieszają proces odchudzania.

Składniki te pochodzą z natury! Co sprawia, że są tak innowacyjne i skuteczne? To unikalna i starannie dobrana formuła, a także wysokie stężenie składników gwarantują spektakularne efekty!

Pierwszym elementem składowym jest kofeina bezwodna, która przyspiesza przemianę materii, a także pobudza ruchy robaczkowe przewodu pokarmowego. Jest również substancją pobudzającą do działania, a więc nie ma mowy o zmęczeniu czy braku energii. Przełomowe jest jednak połączenie jej z ekstraktem gorzkiej pomarańczy. Zawarte w skórce pomarańczy cenne grupy składników pokarmowych pozwalają na zwiększenie w organizmie niezwykle cennej substancji- cyklicznego adenozynomonofosforanu (cAMP). To właśnie cAMP rozbija nadmierne tłuszcze, by pozyskać energię, a także buduje białka mięśniowe, by pozyskać siłę. Połączenie kofeiny z ekstraktem gorzkiej pomarańczy jest wyjątkowo skuteczne, legalne i bezpieczne, nie wykazuje skutków ubocznych, takich jak po zażyciu DMAA czy efedryny.

Zielona herbata, imbir i esktrakt z pieprzu cayenne powodują wzrost metabolizmu, a L-karnityna pomaga transportować wolne kwasy tłuszczowe przez naczynia krwionośne, a dzięki temu ułatwia spalanie tłuszczów. Zawartość jodu wpływa na tarczycę, by ta mogła prawidłowo funkcjonować.

Te wszystkie dobroczynne składniki zawarte są w jednej małej, niepozornej kapsułce!

Nie szpikuj się chemią – postaw na NATURALNE, a co najważniejsze SPRAWDZONEskładniki.

Co ciekawe…

  • Marta Grycan i Beyonce schudły ponad 10 kg na piciu wody doprawionej pieprzem cayenne.
  • Katarzyna Zielińska nie tylko ograniczyła dietę, ale zaczęła pić duże ilości zielonej herbaty.
  • Heidi Klum i Jennifer Anniston są z kolei fankami koktajli, składających się z m.in. imbiru.

Go! Slim to połączenie tych wszystkich drogocennych składników!

Polecam Ci:

apetistin I uronal apteka I slimica jak stosować