Jak pozbyć się zbędnych kilogramów?

zdrowe odchudzanie

Zaraz wiosna, a ty właśnie zaczęłaś planować wakacje i nie masz kostiumu kąpielowego? Co więcej, wstydzisz się go włożyć, bo masz za dużo nadprogramowych kilogramów? Nie pozostaje nic innego jak wziąć się za siebie i zawalczyć o piękną figurę. Sposobów jest kilka, a jego wybór zależny jest od Was. My polecamy zastosowanie wymienionych sposobów naraz, aby osiągnąć jak najlepsze efekty, w jak najkrótszym czasie.

Po pierwsze należy zmienić sposób odżywiania się, czyli dietę. Jeśli ważycie 30-40 kg więcej niż powinniście to oznacza że jecie po prostu źle. Polecam wyrzucenie z domu przetworzonej żywności oraz wybranie się na zakupy po posiłku. Kupujcie kasze, ryż, warzywa, owoce, mięso i ryby. Nie oznacza to od razu, że wasza dieta ma być w 100% zdrowa, ale musicie więcej gotować, zdrowo i trochę mniej kalorycznie. Nie podjadać między posiłkami i pić dużo wody! Kolejna rzecz to ćwiczenia, zacznijcie od spacerów po parku, potem marsz, a na koniec rower, basen czy zajęcia na siłowni. Nie tylko wspomożecie swój organizm, ale polepszycie wygląd swojej skóry. Polecamy również włączenie odpowiedniej suplementacji. W tym przypadku może się sprawdzić preparat Slimica, w którego skład wchodzą same produkty naturalne.

Slimica – gdzie kupić?

Wielu z Was zastanawia się pewnie gdzie kupić suplement Slimica. Ceneo zbierze dla Was wszystkie oferty ze sklepów internetowych i porówna od razu, gdzie kupisz go najtaniej. Bardzo dobrym wyjściem jest również zakup preparatu bezpośrednio w sklepie producenta. Będziecie mieli wtedy pewność oryginalności produktu.

Slimica cena

Pełna cena suplementu wynosi 317 złotych, ale producent sukcesywnie robi różne zniżki i obecnie można go kupić za 137 zł. Pamiętajcie, że jeśli w innych sklepach znajdziecie suplement, ze znacznie niższą ceną, to niestety, ale może to być podróbka. Jeśli nie jesteście przekonani, wpiszcie w wyszukiwarkę „slimica opinie” i zapoznaj się z opiniami klientów.