Domowe spa dla twoich stóp

Domowe spa

W ciągu dnia nogi i stopy narażone są na ogromny wysiłek, gdy z to one podtrzymują ciężar naszego ciała. Ze względu choćby na ten fakt należy im się chwila relaksu, najlepiej każdego dnia. Nie popełniajmy błędu polegającego na tym, że pielęgnujemy je tylko w okresie, kiedy są one odsłonięte. Starajmy się, by zafundować im półgodzinną kąpiel każdego wieczora. Do ich wymycia nie wystarcza woda i mydło, stopy potrzebują naparu z ziół, dzięki któremu skóra stóp może się regenerować.

Jednym z preparatów, jaki możemy dodać do kąpieli jest znana od wieków sól morska. Taką posiada w swojej ofercie marka On Line. W zależności od naszych potrzeb mamy do wyboru sól z ekstraktem z lawendy i mleczkiem bawełnianym, z naturalnymi olejkami eukaliptusowo-miętowymi.

Sól morska do pięt z naturalnymi olejkami eukaliptusa i mięty odświeża i tonizuje, dlatego kosmetyk ten polecany jest do codziennej pielęgnacji stóp. Zapach zawartych w soli ziół z pewnością poprawi nam humor i wpłynie na nas pozytywnie. Składniki te mają także działanie odkażające i zmniejszające obrzęki, tym bardziej sól polecana jest na zakończenie ciężkiego dnia.

Jej zastosowanie jest także zalecane przed wykonaniem pedikiuru, gdyż zawarte w niej składniki zmiękczają stopy i paznokcie, dzięki czemu wykonanie zabiegu jest o wiele łatwiejsze.

Sól morska do pięt z ekstraktem z lawendy i mleczka bawełnianego On Line polecana jest natomiast do zmiękczania i regeneracji skóry stóp, działa także antyseptycznie. Po kosmetyk ten sięgnąć zatem należy, gdy problemy stóp już się pojawiły. Zawarte w soli ekstrakty roślinne szybko złagodzą podrażnienia i w niedługim czasie po systematycznym stosowaniu kąpieli z dodatkiem soli dadzą zadowalające efekty w postaci miękkich i gładkich stóp.

Po każdej kąpieli i delikatnym osuszeniu w stopy warto wklepać krem, na przykład z dodatkiem witaminy A. Dzięki temu skóra zostanie nawilżona i unikniemy przesuszenia, które jest częstą przyczyną złej kondycji stóp.

Informacje:

apetistin sklep I uronal suplement I slimica skład