Dieta oczyszczająca – nowy trend wśród celebrytów


Przez ostatnie kilka miesięcy kobiety na całym świecie oszalały na punkcie nowej diety. Dzięki niej jesteśmy całkowicie pozbawieni ryzyka niezdrowego odchudzania. Pomaga ona płci pięknej na całym świecie tracić  znienawidzony tłuszcz. Jest ona również promowana w wielu programach telewizyjnych. Zdecydowało się na nią mnóstwo gwiazd, takich jak: Janet Jackson, Kylie Minogue i Nicole Kidman, przez co nazywana jest gwiazdorską dietą. Wiecie o czym mowa? A może słyszeliście już o niej? Otóż mamy do czynienia z dietą oczyszczającą.

Zadaniem diety oczyszczającej jest dostarczenie organizmowi tych składników, które pomogą uregulować przemianę materii. Nie powoduje ona szybkiej utraty masy ciała a raczej sprzyja pozbyciu się zalegających, toksycznych złogów. Jest przy okazji bardzo niskokaloryczną dietą. Opiera się głównie na produktach z dużą zawartością błonnika pokarmowego, w tym głównie na warzywach i owocach. Zawiera śladowe ilości białka, co sprawia, że organizm zaczyna zużywać tkankę tłuszczową i pozbywa się nagromadzonych w niej szkodliwych produktów. Dieta taka jest przeznaczona wyłącznie dla osób zdrowych.

Przeprowadziliśmy ankietę wśród osób stosujących przeróżne diety, okazuje się, że to właśnie po zastosowaniu diety oczyszczającej zauważalne są największe efekty. Dzięki pozbyciu się toksyn z naszego organizmu od razu odzyskujemy nasze dobre samopoczucie!  Z jej pomocą można usprawnić działanie narządów takich jak wątroba czy nerki, które obciążamy spożywając jedzenie w pośpiechu i wybierając przypadkowe produkty, najczęściej bogate w kalorie i tłuszcz.

Powodem, dla którego większość diet jest nieskuteczna, jest to, że nakładają one nierealistyczne ograniczenia, tego co jeść i co robić w ciągu całego dnia. Niektórym opowiada jedzenia mnóstwo białka, podczas gdy inni wolą węglowodany. W każdym razie, jesteś  zmuszony do dokonywania dość drastycznych zmian co do rodzajów żywności oraz czasu, w którym możesz jeść. Po przeczytaniu naszego artykułu zdobędziesz pełną wiedzę na temat tego nowego trendu wśród diet. Dowiesz się także na czym ona polega, poznasz jej plusy i minusy. Sprawdź czy to coś odpowiedniego dla ciebie!

Reguły gry

Nie dowierzasz? Nie jesteś sam. Kiedy po raz pierwszy usłyszałam o tym sposobie odchudzania, pomyślałam, że coś jest nie tak.

Niemniej jednak, zaczęłam przeglądać niezliczone historie zgłaszane przez ludzi z całego świata, którzy po zastosowaniu diety oczyszczającej osiągnęli sukces w walce z nadwagą. Co więcej, okazało się, że te osoby nie znacznie zmieniły swój obecny styl życia. Jednym z przykładów jest historia Agnieszki z Katowic, która dzięki stosowaniu diety oczyszczającej w przeciągu 6 miesięcy straciła 20 kg. Sama zainteresowana relacjonuje: „Nie mogłam uwierzyć, jak łatwo to wszystko przyszło. Nie zmieniając diety ani mojej codziennej rutyny, z łatwością gubiłam kilogramy. Uwielbiałam to! Wreszcie dieta, która po prostu działa!”.

Zostało klinicznie udowodnione, że dieta oczyszczająca:

  • Odchudza o 4 razy bardziej skutecznie niż dieta i ćwiczenia,
  • Dodaje energii,
  • Jest bogaty w przeciwutleniacze,
  • Wspomaga układ krążenia i pokarmowy.

Działam w branży dietetycznej już od dłuższego czasu, jednak wciąż nie mogłam uwierzyć, że to działa dlatego zdecydowałam, że wypróbuje tego sposobu na samej sobie. Mój wynik? O 10 kg mniej w miesiąc! Oto moje własne doświadczenie:

Tydzień 1

Po tygodniu od rozpoczęcia diety byłam zaskoczona, ponieważ miałam sporo więcej energii, a wcale nie odczuwałam głodu. Odkryłam, więc że efektem ubocznym jest ograniczenie apetytu. Czułam się fantastycznie.

Nie zmieniając mojego trybu życia, w 7 dniu (dniu ważenia) okazało się, że ważę 1.5 kg mniej! Nie mogłam uwierzyć własnym oczom. Wciąż jednak nie byłam do końca przekonana, jako że jest powszechnie wiadomo, iż traci się dużo masy wody na początku każdej diety. Postanowiłam więc poczekać na kolejne efekty i kontynuować dietę.

Tydzień 2

Zaczęłam drugi tydzień z jeszcze większą energią. Dodatkowo przestałam mieć kłopoty ze snem. Nie miałam już problemu z zaśnięciem i spałam spokojniej. Dzięki pozbycia się toksyn mój organizm był w stanie się zrelaksować. Udało mi się również stracić kolejne 3 kg. Niewiarygodne stało się prawdziwe – w przeciągu dwóch tygodni straciłam 4,5 kg. Zaczynałam wierzyć, że ta dieta naprawdę działa.

Tydzień 3

Po 3 tygodniach, wszelkie moje wątpliwości oraz sceptycyzm znikł. Noszę o dwa rozmiary mniejsze ubrania! Cały czas mam mnóstwo energii. Podczas stosowania większości diet w 3 tygodniu zauważalna jest utrata energii. Jednak z dieta oczyszczającą jest całkowicie odwrotnie! Zauważalne jest lepsze trawienie. Nie mam także wzdęć.

Tydzień 4

W czwartym tygodniu moje wyniki są szokujące. Straciłam na wadze 10 kg. Nie potrzebuje już chudnąć więcej. Pomimo tego faktu zdecydowałam się na kontynuację diety, biorąc pod uwagę ilość przeciwutleniaczy oraz witamin, jaką dostarcza do naszego organizmu. Dzięki temu również moja skóra jest nawilżona i wygląda zdrowiej. Nie mogłabym być szczęśliwsza co do wyników.  W przeciągu 4 tygodni straciłam 10 kg, bez specjalnej diety, bez wyczerpujących ćwiczeń!

Podsumowując, jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości co do tej diety, to najlepszym sposobem, aby je rozwiać jest wypróbowanie jej na samym sobie. Musisz pamiętać, że nie wszystkie diety i sposoby walki z nadwagą pasują do każdego z nas. Jednak liczba osób zafascynowanych i potwierdzających skuteczność diety oczyszczającej jest zaskakująca. Wypróbuj to sam!

Więcej przeczytasz tutaj:

apetistin forum I uronal forum I slimica forum