Dieta, ćwiczenia, suplementacja

skuteczna dieta

Dieta i ćwiczenia nie przynoszą takich rezultatów jakich oczekiwałaś? Może trzeba coś zmienić albo poszukać dodatkowych bodźców dla naszego organizmu. Jednym z nich może być włączenie odpowiedniej suplementacji, która pomoże nam w walce ze zbędnymi kilogramami. Preparatem polecanym w internecie jest Slimica, która swoje uznanie zyskała dzięki działaniu oraz naturalnemu składowi.

Slimica skład

Producent chcąc by z jego suplementu mogło skorzystać jak najwięcej osób, dołożył wszelkich starań, aby formuła preparatu była w 100% naturalna; Slimice może przyjmować każdy. Przed rozpoczęciem aplikacji, zaleca się przeczytanie ulotki dołączonej do opakowania. Z racji składu, Slimica nie posiada żadnych skutków ubocznych. Jedynymi przeciwwskazaniami do jej brania jest ciąża oraz rekonwalescencja czy ciężka choroba, z tego względu, że jest to czas na regeneracje, a nie na redukcję. W skład preparatu wchodzi:

  • opuncja figowa, dzięki której wolniej będziemy wchłaniali tłuszcz, za to organizm szybciej będzie go wydalał
  • imbir wspomoże działanie opuncji odnośnie szybszego spalania tkanki tłuszczowej; dodatkowo pomoże zniwelować cellulitu na naszych udach czy pupie
  • szafran doda nam energii, pomoże zachować młody wygląd oraz wpłynie na poziom naszego ośrodka sytości

Slimica producent

Kupując suplement slimica na stronie producenta masz gwarancję jakości oraz oryginalności produktu. Dostaniesz go też w najniższej cenie, gdyż nie ma tutaj pośredników doliczających sobie swoją marżę. Jego regularna cena to 317 złotych, ale co jakiś czas można go dostać w promocyjnej cenie 137 złotych.

Jeśli nie jesteście jeszcze pewni tego preparatu wystarczy wpisać w wyszukiwarkę „Slimica forum” i przeczytać liczne opinie klientów. Zwykle swoje zdanie wyrażają osoby, które już długo stosują ten preparat i mogły zapoznać się z jego efektami.